LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

LaSoy & LaCha
 

LaSoy & LACHA во живо на TELMA телевизија

LaSoy & LACHA во живо на TELMA телевизија. Видеото можете да го видите тука.

TelmaLive

 

D&B нов каталог за 2017/18

Предметите на убавина се вечна радост. (Џон Китс)


Погледајте го новиот D&B каталог за 2017/18 година.

Нарачајте на време!

ChristmassPicture

 

Шестиот ден - премиум напитоци

Шестиот ден, Телма телевизија, тема - премиум напитоци. Видеото можете да го видите тука.

Telma

 

Недела на растителни и овошни чаеви - Ведарко

 

Дали сакате да ги разгрнете облаците за да го најдете сончевиот сјај?
Оваа мешавина ќе ви го осветли вашето катче за уживање.
Овој викенд на 20% попуст.

CloudCatcher

 

Имате прашање?

Контактирајте нé:

  • Тел: (+389) 72 22 80 77
  • Факс: (+389) 72 22 80 77
  • Email: office@lasoy.com.mk
  • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy & LaCHA ПРОДАВНИЦА


Пoкажи LaSoy & LaCHA на поголема мапа

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе

e - Продавница брз мени

Козметика
Сапуни
Ексфолијантни сапуни
Сапуни без додатоци
Сапуни за лице
Премиум сапуни
Сапуни за сладокусци
Течни сапуни
Soap on a Rope
Свадбени сапуни
Сапуни по нарачка
Хотелски сапуни
Упс! торбички и Рефусни сапуни
Пробни сапуни
Балзами
Балзам за усни
Балзам за раце
Балзам за стапала
Купки
Шумливи цврсти купки
Маслени купки
Масажни производи
Масажни масла
Масажни стикови
Нега на лице
Нега на тело
Путери за тело
Млеко за тело
Пилинзи за тело
Рол - он
Нега на коса и нокти
Шеа путер
Пенаст шеа путер
Пенаст шеа бутер за бебиња
Шеа путер
Млеко за сончање
Цврсти парфеми
Поклони и комплети
Сет за летна нега на кожата
Сет за нега на стапала
Ѓумбир комплет
Чоко - минт / Чоко - ванила сет
Антицелулитен комплет
Анти - стрес комплет
Егзотичен комплет Мошус
Чаеви и прибор
Чаеви
Зелени чаеви
Бели чаеви
Црни чаеви
Oolong и Pu - Erh
Чаеви со арома
Рооибос
Овошни и растителни
Wellness чаеви
Мате
Празнични вкусови
Чаеви што цветаат
Прибор
Чајници
Шољи
T - 4 - 1 Сетови
Метални кутии
Филтри
Кафе и Какао
Кафе
Кафиња без арома
Кафиња со арома
Какао

Who's Online

Има 92 гости присутни

Payment