LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

LaSoy & LaCha: Почетна

Нов штанд во Веро Центар

Е-пошта Печати PDF

На 5ти јуни се отвори нашиот нов LaSoy & LA CHA штанд во Веро Центар.

Тука можете да ги најдете сите наши природни рачно изработени производи, како и најразлични чаеви, кафиња, аксесоари и уникатни поклони.

10615 10151671128239189 1068887201 n

941940 10151671128134189 1944539649 n

971108 10151671128079189 1876498758 n

 

Имате прашање?

Контактирајте нé:

  • Тел: (+389) 72 22 80 77
  • Факс: (+389) 72 22 80 77
  • Email: office@lasoy.com.mk
  • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе