LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

LaSoy & LaCha: Почетна

Специјална понуда за сите LA CHA љубители!

Е-пошта Печати PDF

 

Специјална августовска понуда за сите LA CHA љубители!
Во тек на месец август ќе имате можност да ги купите нашите чаеви со 20% попуст - секој ден по еден чај од нашиот богат асортиман.

za 05092013 copy copy

 

Имате прашање?

Контактирајте нé:

  • Тел: (+389) 72 22 80 77
  • Факс: (+389) 72 22 80 77
  • Email: office@lasoy.com.mk
  • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе