LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

LaSoy & LaCha
 
LaSoy & LaCha: Почетна Наши состојки

Наши состојки

Главните состојки во LaSoy производите се чисти растителни масла и масти - маслиново, кокосово, шеа путер, какаов путер..).

Комбинирајќи ги во различен сооднос создаваме комплексни хранливи производи за нега на лице и тело кои поседуваат перфектни навалжнувачки својства.


LaSoy производите воглавно содржат растителни компоненти кои делуваат заштитно, прочистувачки или ексфолијантно (овес, мед, зелена глина, алое вера..)


Прекрасната миризба пак доаѓа од присуството на чисти етерични масла - кои се комбинирани не само по нивната арома туку и по нивната делотворност, создавајќи склад кој лечи, релаксира и го разубавува телото.


LaSoy производите не се само едни од многуте кои оставаат убав мирис. Тие се хранливи производи кои ќе и подарат сјај и убавина на вашата кожа.


Клиентите кои подолго време ги употребуваат LaSoy производите со воодушевување соопштуваат за позитивните ефекти врз нивната кожа, особено во состојби на акни, екцеми, дерматити..и сите заеднички потврдуваат дека нивната кожа никогаш не била толку свежа и здрава.

LaSoy производите не ги тестираме на животни, туку на нас самите, на нашите пријатели и семејството!


LaSoy производите се биодеградабилни и еколошки.

Тие не содржат компоненти кои се штетни за човекот и неговата околина како што се парабените, СЛС и минералнитемасла.


LaSoy производите се 100% природни, без конзерванси и вештачки додатоци.Имате прашање?

Контактирајте нé:

  • Тел: (+389) 72 22 80 77
  • Факс: (+389) 72 22 80 77
  • Email: office@lasoy.com.mk
  • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе

e - Продавница брз мени

Козметика
Сапуни
Ексфолијантни сапуни
Сапуни без додатоци
Сапуни за лице
Премиум сапуни
Сапуни за сладокусци
Течни сапуни
Soap on a Rope
Свадбени сапуни
Сапуни по нарачка
Хотелски сапуни
Упс! торбички и Рефусни сапуни
Пробни сапуни
Балзами
Балзам за усни
Балзам за раце
Балзам за стапала
Купки
Шумливи цврсти купки
Маслени купки
Масажни производи
Масажни масла
Масажни стикови
Нега на лице
Нега на тело
Путери за тело
Млеко за тело
Пилинзи за тело
Рол - он
Нега на коса и нокти
Шеа путер
Пенаст шеа путер
Пенаст шеа бутер за бебиња
Шеа путер
Млеко за сончање
Цврсти парфеми
Поклони и комплети
Сет за летна нега на кожата
Сет за нега на стапала
Ѓумбир комплет
Чоко - минт / Чоко - ванила сет
Антицелулитен комплет
Анти - стрес комплет
Егзотичен комплет Мошус
Чаеви и прибор
Чаеви
Зелени чаеви
Бели чаеви
Црни чаеви
Oolong и Pu - Erh
Чаеви со арома
Рооибос
Овошни и растителни
Wellness чаеви
Мате
Празнични вкусови
Чаеви што цветаат
Прибор
Чајници
Шољи
T - 4 - 1 Сетови
Метални кутии
Филтри
Кафе и Какао
Кафе
Кафиња без арома
Кафиња со арома
Какао