LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

LaSoy & LaCha: Почетна Козметика Козметика Масажни производи
PDFИспис

Масажни производи

Природни, изработени рачно со растителни масла и масти и етерични масла, без додаток на минерални масла и конзерванси (без парабени).

Лесно се нанесуваат и одлично ја подмачкуваат кожата со што овозможуваат лесна и ефикасна ароматерапевтска масажа. Истовремено ја потхрануваат, омекнуваат и навалжнуваат кожата.

Етеричните масла во LaSoy масажните производи ќе ви овозможат

 • ментална и физичка релаксација,
 • балансирање на организмот
 • намалување на секојдневниот стрес
 • поубав изглед и витка линија
 • подобрена циркулација
 • зголемен имунитет
 • чувство на општо задоволство
Заборавете на секојдневните грижи, одвојте малку време за себе и почувствувајте го благодетот на ароматерапевтската масажа.Имате прашање?

Контактирајте нé:

 • Тел: (+389) 72 22 80 77
 • Факс: (+389) 72 22 80 77
 • Email: office@lasoy.com.mk
 • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе