LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

LaSoy & LaCha: Почетна Козметика Козметика Сапуни Сапуни за сладокусци
PDFИспис

Сапуни за сладокусци

Уникатни сапуни креирани од LaSoy. Ракотворби во облик на колачи, парчиња торта или пак цели торти за специјални пригоди (свадби, родендени, годишнини..). Неодоливи примероци со слатка арома и атрактивен изглед.

Одличен избор на подарок за некој посебен или пак за себе самите!

Напомена за чување на сапуни

Начин на чување: се препорачува чување на суво место. По употреба, сапунот се става на метална решетка или во сапуњерка подалеку од допир со вода.


Подредување:

Бајадера

180.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
Дизајнирана за првата чоко аукција одржана во Скопје, стана вистински фаворит помеђу љубителите на LaSoy чоко производите. 
Детални информации...


Сапун торта

160.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
Привлечни и неодоливи шарени торти со прекрасна слатка арома. Достапни како цели торти или како парчиња.
 
Детални информации...  • «« Почеток
  • « Претходна
  • 1
  • Следна »
  • Крај »»
Резултати 1 - 2 од 2

Имате прашање?

Контактирајте нé:

  • Тел: (+389) 72 22 80 77
  • Факс: (+389) 72 22 80 77
  • Email: office@lasoy.com.mk
  • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе