LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

LaSoy & LaCha: Почетна Козметика Козметика Сапуни Хотелски сапуни
PDFИспис

Хотелски сапуни

Мали парчиња сапун за апартмани, мотели и хотели.

Расположени сме да изработиме сапуни со најразновидни бои и ароми по нарачка, со цел да добиете уникатно парче на сапун кое ќе ги задоволи Вашите гости и ќе ги одоброволи да Ве посетат повторно.

Хотелските сапуни се со големина идеална за туширање - 50 x40x10 и тежат околу 20г.

Сапуните се нарачуваат и плаќаат 5-6 недели однапред со минимум количина од 250 парчиња.

Понудата за хотели вклучува и течни сапуни линк до течни сапуни, млека за тело линк до млеко за тело, препарати за масажа и купки линк до купки во големина, пакување и рок на испорака по договор.Хотелски сапуни

5 000.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
Мали парчиња сапун за апартмани, мотели и хотели. Уникатно парче на сапун ќе ги задоволи Вашите гости и ќе ги одоброволи да Ве посетат повторно.
 
Детални информации...Имате прашање?

Контактирајте нé:

  • Тел: (+389) 72 22 80 77
  • Факс: (+389) 72 22 80 77
  • Email: office@lasoy.com.mk
  • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе