LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

LaSoy & LaCha: Почетна Козметика Козметика Купки Маслени купки
PDFИспис

Маслени купки

За третман на сува и оштетена кожа. Подарете и на својата кожа седефаст сјај и долготрајна мекост со маслените купки LaSoy. Изработени од какаов и шеа путер, бадемово масло и етерични масла тие ќе ја ревитализираат и потхранат Вашата кожа.

Особено препорачливи по долготрајна изложеност на сонце како и во зимските денови.

Едноставно потопете една во вашата када наполнета со топла вода, оставете ја да се истопи. Легнете и почувствувајте како маслата ја омекнуваат вашата кожа додека се препуштате на пријатните мириси.

ЗАБЕЛЕШКА: Пред да ја започнете СПА сесијата, истуширајте се - кожата треба да биде чиста, а порите отворени!

Достапни во неколку различни мирисни комбинации (нане, чоко, маракуја, портокал...)

ЗАБЕЛЕШКА: маслените купки не ги испорачуваме во топлите месеци поради можност од нивно топење во тек на транспортот.


Маслени купки

350.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

За третман на сува и оштетена кожа. Подарете и на својата кожа седефаст сјај и долготрајна мекост со маслените купки LaSoy. Изработени од какаов и шеа путер, бадемово масло и етерични масла тие ќе ја ревитализираат и потхранат Вашата кожа.
 
Детални информации...Имате прашање?

Контактирајте нé:

  • Тел: (+389) 72 22 80 77
  • Факс: (+389) 72 22 80 77
  • Email: office@lasoy.com.mk
  • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе