LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

PDFИспис

Чајници

Традиционални или разнобојни...за вашата кујна, за вашата градина или за во дневната соба... за секоја пригода... Тука ќе го најдете вистинскиот чајник за вас!


Подредување:

"Kilian" стаклен чајник

2 100.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
Стаклен чајник со цедилка од не’рѓосувачки челик 
Детални информации...


Железен (гусан) чајник

6 780.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
Железен (гусан) чајник 
Детални информации...


Јапонски Matcha Комплет "Chiyo"

2 890.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
Јапонски Matcha Комплет "Chiyo", содржи јапонска керамичка чинија, бамбусова лажичка и мешалка од бамбус во украсна кутија 
Детални информации...


Комплет "Sophie” Fine Bone China

4 590.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
Чајник 1.0 L, Сет за млеко и шеќер  0.25L , Шолја со тацна 0.1L 
Детални информации...


Чајник "Mata"

1 280.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
Чајник "Mata", 0,45L наменет за чаеви што цветаат, со филтер од не’рѓосувачки челик во сипалката. 
Детални информации...


Комплет за чај "Elea"

1 990.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
Порцелан, чајник со цедилка, 4 шољи и послужавник. Содржина на чајникот е 0.4L а на шољите 0.1L 
Детални информации...


Kомплет за чај "Hidchi"

2 100.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
Kерамика, чајник со  4 шољи. Содржина на чајникот е 0.7L а на шољите 0.12L 
Детални информации...  • «« Почеток
  • « Претходна
  • 1
  • Следна »
  • Крај »»


Прикажи #  
Резултати 1 - 7 од 7

Имате прашање?

Контактирајте нé:

  • Тел: (+389) 72 22 80 77
  • Факс: (+389) 72 22 80 77
  • Email: office@lasoy.com.mk
  • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе