LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

PDFИспис

Шољи

Одличен избор на шољи и чаши кои не служат само за пиење, туку ви даваат и чувство на радост додека уживате во добриот чај.

Изберете ја вистинската врз основа на расположението, темпераментот, времето на денот или личните желби. Подредување:

Комплет шољи "Maruei"

580.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
Jапонска керамика, рачно цртана, 5 шољи, содржина 0.2L 
Детални информации...


Комплет шољи "Zen"

2 100.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
Jапонска керамика, 5 шољи во украсна кутија, содржина 0.15L 
Детални информации...


Easy to go “Dodo”

890.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
Двослоен порцелан со силиконски капак, спакувана во атрактивна украсна кутија, содржина 0.27L 
Детални информации...


Шоља "Guardian Angel"

650.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
Шоља со цедилка и капак "Guardian Angel", порцелан. Комплет од 3 парчиња – шоља со цедилка од не’рѓосувачки челик и капак, во атрактивна украсна кутија, содржина 0.25L 
Детални информации...


Шоља "Dodo & Bodo"

690.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Шоља со цедилка и капак "Dodo & Bodo". Порцелан, комплет од 3 парчиња – шоља со цедилка од не’рѓосувачки челик и капак, со мачки - Dodo или кучиња - Bodo, во атрактивна украсна кутија, содржина 0.25L

 
Детални информации...


Шоља "Klimt Kiss"

790.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Шоља со цедилка и капак "Klimt Kiss", порцелан со златна апликација.

Комплет од 3 парчиња – шоља со цедилка од не’рѓосувачки челик и капак, во атрактивна украсна кутија, содржина 0.25L

 
Детални информации...


Шоља "Lotus"

990.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
Шоља со цедилка и капак "Lotus", порцелан со златна апликација. Комплет од 3 парчиња – шоља со цедилка од не’рѓосувачки челик и капак, содржина 0.3L 
Детални информации...


Шоља "Klimt Virgin"

540.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
Порцелан со златна апликација содржина 0.32L 
Детални информации...  • «« Почеток
  • « Претходна
  • 1
  • Следна »
  • Крај »»


Прикажи #  
Резултати 1 - 8 од 8

Имате прашање?

Контактирајте нé:

  • Тел: (+389) 72 22 80 77
  • Факс: (+389) 72 22 80 77
  • Email: office@lasoy.com.mk
  • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе