LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

LaSoy & LaCha: Почетна Козметика Козметика Поклони и комплети Антицелулитен комплет
PDFИспис

Антицелулитен комплет


Антицелулитен комплет  

За сите љубители на циметот и оние кои се грижат за здравиот изглед на својата кожа ...

Комплет од природни ароматерапевтски производи, рачно изработени од природни растителни компоненти наменети за подобрување на циркулацијата и намалување на целулитот. Без вештачки додатоци и синтетски конзерванси  (без парабени)!

Сапун Циметов пламен
Пилинг за тело
Стик за масажа Едноставно неодолив 45г
Антицелулитно масло за масажа


Анти - целулитен комплет

990.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
За сите љубители на циметот и оние кои се грижат за здравиот изглед на својата кожа.
 
Детални информации...Имате прашање?

Контактирајте нé:

  • Тел: (+389) 72 22 80 77
  • Факс: (+389) 72 22 80 77
  • Email: office@lasoy.com.mk
  • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе