LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

LaSoy & LaCha: Почетна е - Продавница Козметика Поклони и комплети Егзотичен комплет Мошус
PDFИспис

Егзотичен комплет Мошус


Егзотичен комплет за нега на тело - Примамлив и сензуален мирис на мошус комбиниран со свежата арома на брусница и капина нема да остави никого рамнодушен...

Комплет од производи изработени од природни растителни масла за регенерација, нега и исхрана на кожата надополнети со аромата на неодоливиот мошус. Без вештачки додатоци и синтетски конзерванси (парабени)!

Пилинг за тело МОШУС (мускберрy)
Путер за тело МОШУС (мускберрy) 
Цврст парфем – МАСК (мускберрy)


Егзотичен комплет Мошус

820.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Егзотичен комплет за нега на тело - Примамлив и сензуален мирис на мошус комбиниран со свежата арома на брусница и капина нема да остави никого рамнодушен...

Комплет од производи изработени од природни растителни масла за регенерација, нега и исхрана на кожата надополнети со аромата на неодоливиот мошус. Без вештачки додатоци и синтетски конзерванси (парабени)!

Пилинг за тело МОШУС (мускберрy)
Путер за тело МОШУС (мускберрy) 
Цврст парфем – МАСК (мускберрy)

 
Детални информации...Имате прашање?

Контактирајте нé:

  • Тел: (+389) 72 22 80 77
  • Факс: (+389) 72 22 80 77
  • Email: office@lasoy.com.mk
  • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе

Payment