LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

PDFИспис

Какао

"Monbana" какао

500.00 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0

Уште од 1934, Monbana им го засладува животот на сите љубители на чоколадо и ги изненадува со нови идеи, уникатни ароми и комбинации преку своите висококвалитетни чоколади. Без разлика дали е послужено со љубов за појадок, или пак попладне во придружба на колач, тоа е страст која не смее да се пропушти!

 
Детални информации...Имате прашање?

Контактирајте нé:

  • Тел: (+389) 72 22 80 77
  • Факс: (+389) 72 22 80 77
  • Email: office@lasoy.com.mk
  • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе

Payment