LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

LaSoy & LaCha: Почетна е - Продавница Козметика Нега на тело
PDFИспис

Нега на тело


Тајната на здравиот и убав изглед на кожата лежи во нејзина константна нега со природни производи
. Соединета со здравиот начин на живеење (здрава исхрана, конзумирање на зелен чај, физичка активност..) таа ќе ви овозможи блистав и младолик изглед.

За таа цел ги создадовме и LaSoy производите за нега на тело. Тие се нежни и хранливи, изработени рачно од природни компоненти.

Целата палета на производи - путери за тело, млека за тело, пилинзи и деодоранти - не содржи вештачки компоненти, конзерванси (парбени) ниту пак синтетски адитиви. Тие се создадени исклучиво од природни растителни компоненти кои кои ќе ја омекнат и разубават Вашата кожа.Имате прашање?

Контактирајте нé:

  • Тел: (+389) 72 22 80 77
  • Факс: (+389) 72 22 80 77
  • Email: office@lasoy.com.mk
  • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе

Payment