LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

LaSoy & LaCha: Почетна е - Продавница Козметика Поклони и комплети Сет за летна нега на кожата
Грешка: Failed to parse the Currency Converter XML document.
PDFИспис

Сет за летна нега на кожата

За безбедно сончање, долготраен тен и заштита на кожата од сушење и лупење во тек на летото!

LaSoy ви ја нуди палетата на природни производи кои ќе ја заштита кожата од штетните сончеви зраци, ќе ја смират, навлажнат и ќе и го вратат природниот сјај. Само здрава, влажна и добро исхранета кожа создава доволно меланин, побавно се перута и го задржува убавиот тен подолготрајно. Затоа LaSoy ви предлага

По будење најпрво измијте го лицето со ЛаСоy природен сапун за лице и потхранете го со LaSoy крема, масло или шеа путер
  1. Нахранете го телото со луксузното LaSoy Млеко за тело
  2. Нанесете LaSoy Млеко за сончање СПФ 25, 30 мин. пред сончање и повторувајте го мачкањето редовно
  3. По денот поминат под ведро небо, отстранете ги сите нечистотии од телото со природен ЛаСоy сапун и омекнете ја кожата со LaSoy путерот за тело
  4. На крај на денот и на лицето ќе му биде потребно чистење и исхрана со природен лосион и креми односно масла
  5. Еднаш неделно во тек на целото лето направете пилинг на целото тело со ЛаСоy пилинзите, со цел да ја детоксицирате кожата и да ги отстраните мртвите клетки.
Млеко за тело
Млеко за сончање СПФ 25
Течен сапун |умбир
Путер за тело бел чај и ѓумбир
Сапун за лице здравец
Пенаст шеа путер здравец
Пилинг за тело ѓумбир
Сет за летна нега на кожата

2 665.62 MKD
Просечна оценка:
0 stars  Вкупно гласови: 0
За безбедно сончање, долготраен тен и заштита на кожата од сушење и лупење во тек на летото!  
Детални информации...Имате прашање?

Контактирајте нé:

  • Тел: (+389) 72 22 80 77
  • Факс: (+389) 72 22 80 77
  • Email: office@lasoy.com.mk
  • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе

Payment