LaSoy & LA CHA - Health and Pleasure Shop

Македонски (Macedonian)

Вашата кошничка

Вашата кошничка во моментов е празна.

PDFИсписE-пошта
Стимуланс за коса "Розмари"Хармонија

Балзам за раце
Поголема слика


Балзам за раце

Цена по парче (piece): 230.00 MKD

Прашајте нè за овој производ

Рацете се еден од најупотребуваните делови од телото кои доколку не се негуваат правилно со тек на време огрубуваат и комплетно дехидрираат. LaSoy балзамот е одлично решение за суви и испукани раце.

Тој е лесно абсорбирачки крем со висока содржина на бадемово масло, кокосово масло, какао путер и шеа путер.

БЕЗ вазелин
БЕЗ синтетски адитиви
БЕЗ синтетски козерванси (парабени)


Заради способноста за задршка на влага, го превенира сушењето на кожата и овозможува нејзино омекнување и исхрана. Континуирана употреба на овој балзам ќе ја регенерира кожата враќајќи и ја нејзината природна еластичност, сјај и здрав изглед.

СОСТАВ -  бадемово масло, масло од гроздови семки, какао путер, кокосов путер, схеа буттер, вит. Е, пчелин восок, вода, глицерин, етерични масла.

Достапно во пакување од 50мл

Камилица - ја смирува и обновува воспалената и раздразнета кожа.
Чаено дрво и ананас

Коментари од купувачи:

Уште нема коментари за овој производ.
Пишувањето коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Имате прашање?

Контактирајте нé:

  • Тел: (+389) 72 22 80 77
  • Факс: (+389) 72 22 80 77
  • Email: office@lasoy.com.mk
  • Вебсајт: www.lasoy.com.mk

LaSoy природна козметика

LaCha чај и кафе

Payment